BETPASÇI MOBİL BAHİS İSİMLERİ

Mart 13, 2021 4

Rizespor ndan mënyrat e Marius Sumudica, Besiktas, Galatasaray dhe Trabzonspor dëshiron ish-student nga Gaziantep i folur Maksimumi konfirmoi se dëshiron gjigandët e Turqisë. “BEŞİKTAŞ DHE GALATASARAY JAN INT T INT INTERESUAR” Besiktas dhe nga Sumudi thanë interesimin e Galatasaray Maxim në “Maxim, një lojtar që dëshiron ekipet e mëdha në Turqi. Improvedshtë përmirësuar shumë me BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPASÇI ÇOK KAZANDIRAN BAHİS SİTESİ

Mart 13, 2021 6

Ilkay Gundogan, un footballeur allemand d’origine turque portant le maillot de Manchester City, a été choisi comme joueur de février en Premier League anglaise. Selon la déclaration faite sur le site Web de la Premier League, le milieu de terrain de 30 ans; Joachim Andersen a été récompensé, laissant derrière lui Harvey Barnes, Joao Cancelo, BETPAS YAZI DEVAMI…

1 2