BETPAS493 CASİNO BONUSU

Lille kaloi në epërsi në Ligue 1, pasi mundi PSG 1-0 në rrugë. Një përleshje shpërtheu midis Neymar dhe Tiago Djalo nga Lille në momentet e fundit të ndeshjes, e cila ishte skena e një konflikti të madh.

Në pjesën e fundit të ndeshjes, Neymar mbeti në tokë me ndërhyrjen e kundërshtarit të tij. Ylli brazilian shtyu kundërshtarin e tij ndërsa ai e merrte topin nga fusha e lojës.

Arbitri i ndeshjes, Benoit Bastien, dërgoi lojtarët që më parë kishin një karton të verdhë jashtë lojës me kartonin e dytë të verdhë.

Ai sulmoi kundërshtarin e tij ndërsa po shkonte në dhomën e zhveshjes

Të dy lojtarët vazhduan të diskutonin ndërsa u drejtuan drejt dhomës së zhveshjes. Lufta midis dy lojtarëve u rrit kur ata hynë në korridoret e dhomave të zhveshjes.

Njerëzit në korridoret e dhomës së zhveshjes ndërhynë dhe ndanë luftën, e cila u reflektua edhe në kamera.

Betpas493 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

3 Comments on BETPAS493 CASİNO BONUSU

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: