BETPAS488 TİB YER Mİ

Zlatan Ibrahimovic, i cili u kthye në Kombëtaren Suedeze në moshën 39 vjeç, foli për vendimin e tij.

“UN C MUND T L MVIZJE NINJA NIN FUSH”

Ibrahimovic, “Mundohem të kontribuoj kur luaj. Mundohem të pasqyroj aftësitë e mia në fushë. Nuk planifikoj para ndeshjes. Gjithçka që bëj është e improvizuar. Unë ende mund të bëj lëvizje ninja në fushë. Edhe nëse jam 39 vjeç … “ tha.

“Unë e humbas këtë ndjenjë aq shumë”

Duke përshkruar kthimin e tij në Kombëtaren Suedeze, Ibrahimovic tha, “Më ka marrë malli shumë për këtë ndjenjë. Njerëzit Suedezë, tifozët e tyre … Sepse kur kam luajtur për herë të fundit, stadiumi ishte plotësisht i mbushur dhe atmosfera ishte shumë e mirë. Unë jam akoma i lumtur, krenar. i mbushur dhe u përpoqa të bëja më të mirën. “ përdori shprehjet.

“ISHTE E RNDSISHME T W FITUESH”

Duke folur për ndeshjen që ata mundën Gjeorgjinë 1-0, Ibrahimovic tha, “Ndeshja nuk ishte aspak e lehtë. Ne nuk ishim aq të rrezikshëm sa duhet të ishim. Ne ishim së bashku për 2-3 ditë dhe ne menjëherë luajtëm. Ishte shumë e rëndësishme që fituam. Pas kësaj pike, çdo ditë që kalon. Minuta do të bëhemi më mirë “. Ai vazhdoi duke thënë .

“Unë nuk kam qëllime në finalet e kupës botërore”

I pyetur nëse duhej të luaja apo të luaja në Kupën e Botës, ylli suedez tha, Unë nuk shënova asnjë gol në finalet e Kupës së Botës dhe kjo ishte zemra ime. Unë dua ta jetoj atë. Kjo statistikë nuk mund të qëndrojë në zero “. Ai e përfundoi fjalimin e tij duke thënë .

Betpas488 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

4 Comments on BETPAS488 TİB YER Mİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: