BETPAS488 OLUMSUZ YÖNLERİ

Gēztepes klubs dalījās ar drošības kameru uzņemtajiem materiāliem par Alpaslana Öztürka prieku pēc telefona zvana beigām, kad viņš tika uzaicināts uz Nacionālo komandu spēlei pret Latviju 2022. gada FIFA Pasaules kausa Eiropas kvalifikācijas turnīra trešajā spēlē.

Gēztepes kluba Twitter kontā izveidotajā video koplietošanā bija redzami Alpaslana Ötürka maču attēli un daži viņa gūtie vārti.

Alpaslana Ötürka izlases prieks – SKATIES

PRIEKS ATSPoguļots DROŠĪBAS KAMERĀ

Drošības kameru filmētajos materiālos redzams, ka Alpaslans Ötürks, kurš, ieejot dzeltenīgi sarkanajā klubā, runāja pa tālruni un saņēma informāciju, ka ir uzaicināts uz Nacionālo komandu, piedzīvoja lielu prieku un dalījās savā priekā ar tie, kas tur atrodas.

SAKA “NACIONĀLĀ KOMANDA, LĪDZ SAPŅU”

No iepriekšējās Alpaslana Ötürka intervijas tika izteikti šādi apgalvojumi:

“Tāpat kā ikviens Turcijas futbolists sapņo, man ir sapnis kādreiz būt nacionāls. Es ceru, ka tas būs iespējams, bet mēs turpināsim, strādāsim, nesīsim savu komandu uz labām vietām, kā cik vien varam. Kamēr mēs turpinām to darīt, esmu pārliecināts, ka kādu dienu mēs sasniegsim savu mērķi. “

<

<

Betpas488 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

4 Comments on BETPAS488 OLUMSUZ YÖNLERİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: