BETPAS411 NASIL KAYIT OLUNURSlovenský stopér Medipolu Başakşehira Martina Skrtela byl před zápasem Manchesteru United převeden na tiskovou konferenci s Okanem Burukem.

“MUSÍME JÍT”

Skrtel vyjádřil, že nejlepší hráči na světě soutěží v Lize mistrů, a řekl o zápase v Manchesteru:

“Naše práce není snadná, víme o tom. Ve druhé polovině lipského zápasu jsme odvedli dobrou práci. Zápas PSG byl stejný. Proti nim jsme hráli dobře, ale nedosáhli jsme výsledku. Musíme dát za výsledek góly. Vyprodukovali jsme brankové pozice, ale V zakončení jsme měli nějaké nedostatky. Abychom to napravili, musíme dát gól, soupeř vás potrestá vaší nejmenší chybou. Neměli byste udělat chybu v Lize mistrů. Máme naději na zítřejší zápas. Čeká nás dobrá bitva. Musíme bojovat dobře a setkat se s body ve skupině. Zítra je první ve skupině. Naším cílem je získat naše vítězství. “

<…

„BOJUJEM ZA ÚSPĚCH BAŞAKŞEHİRA“

Skrtel, britský novinář, „Znamená to pro vás jako bývalého hráče Liverpoolu zápas Manchesteru United příliš odlišný?“ Na otázku „Upřímně řečeno, hrál jsem za Liverpool dlouho. Když vezmete v úvahu konkurenci obou týmů, mohu říci, že mezi nimi existují nějaké drtivé zápasy. Právě teď bojuji o úspěch Başakşehir. Budu bojovat o výsledky s formou Başakşehir proti nim. Proč ne? V posledních několika týdnech se nám jako týmu daří dobře.

BETPAS411 NASIL KAYIT OLUNUR
About BETPAS 453
betpas canlı bahis oynayarak kazanacağınız bir sitedir. betpas 453 yenilenen adresidir.

4 Comments on BETPAS411 NASIL KAYIT OLUNUR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*