BETPAS411 KAÇAK İDDAA SİTE ORANLARITechnický manažer Kasımpaşy Erkan Çoker, který v 8. týdnu Superligy proti Antalyasporu remizoval, řekl, že je jim to líto.

„MÁME DO VELMI CÍLOVÉ POZICE“

Çoker, na tiskové konferenci konané po zápase, “Zápas jsme zahájili velmi dobře. Za prvních 10 minut jsme vstoupili na 2 pozice, nemohli jsme skórovat. Gól jsme našli v 8. minutě. Zápas jsme mohli dokončit fotbalem, který jsme hráli v první polovině. Vstoupili jsme do pozice mnoha gólů, ale nedokázali jsme vyhodnotit.” hodnoceno.

Připomněl, že ve druhé polovině vstřelili druhý gól, Çoker řekl: „Šli jsme dopředu 2: 0. Navzdory tomu jsme vstoupili do pozic, protože jsme chtěli 3, ale nemohli jsme vyhodnotit. Je nám velmi líto, že jsme zápas ukončili, protože jsme byli velmi ochotní, chtěli jsme zápas vyhrát. Děti bojovaly velmi dobře. Zdraví pro jejich nohy a srdce. “ mluvil.

Technický ředitel Antalyaspor Sedat Karabük uvedl, že narazili na výsledek, který očekávali.

Karabük, „Byla to dobrá hra. Blahopřeji Kasımpaşovi. Nehráli špatně. Blahopřeji všem svým přátelům a mému týmu, protože jsme z našeho pohledu dobře bojovali se směsicí mladých a zkušených hráčů.“ použité výrazy.

BETPAS411 KAÇAK İDDAA SİTE ORANLARI
About BETPAS 453
betpas canlı bahis oynayarak kazanacağınız bir sitedir. betpas 453 yenilenen adresidir.

21 Comments on BETPAS411 KAÇAK İDDAA SİTE ORANLARI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*