BETPAS411 KAÇAK BAHİS ORANLARIZápas 4. kola Tureckého pohára s tímami Ligy Fenerbahce 2, trénermi Belediyespor Self Karadaş Sivas, silný nárast v ďalšom kole porazením svojich súperov uviedol, že sa snažia o trofej.

Karadaş si prial, aby reportér AA bol pri žrebovaní prospešný.

Silný súper, ktorý zdôraznili Karadas “Dáme sa do zápasu s najväčšími tureckými tímami. Urobíme maximum, budeme reprezentovať náš klub najlepším možným spôsobom. Dajú sa dohromady s obľúbeným, veľkým klubom. Šťastie pre nás.” povedal.

Karadaş uviedol, že urobí všetko pre to, aby prehliadku absolvoval:

“Želám hráčom moju výkonnostnú úroveň Aj keď to robí Elesek Fenerbahce. Rozdiel vo futbale, ktorý zasahuje do hmotných a duchovných síl, je obrovský. To je futbal, nie je nič, čo by nemala. Samozrejme, obľúbený najväčší turecký klub v zápase. Skutočne sme očakávali, že sa v pohári stretneme s Fenerbahçe. V našej histórii sme hrali s Trabzonsporom, Galatasarayom ​​a Beşiktaşom v pohári. Medzi štyrmi veľkými tímami zostala iba jedna Fenerbahçe. Dúfajme, že sme prešli cez naše srdcia, pretože Fenerbahçe bude našim súperom v pohári a naše modlitby boli prijaté. Bola to dokonca motivácia pre našich futbalistov, každý chce hrať v zápase Fenerbahçe. “

<…

BETPAS411 KAÇAK BAHİS ORANLARI
About BETPAS 423
betpas canlı bahis oynayarak kazanacağınız bir sitedir. betpas 423 yenilenen adresidir.

8 Comments on BETPAS411 KAÇAK BAHİS ORANLARI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*