BETPAS411 HAKKINDAZápas 4. kola Tureckého poháru s týmy Fenerbahce 2 League týmem Belediyespor, trenérem Self Karadaş Sivas, silný vzestup v dalším kole tím, že porazil své protivníky, řekl, že se snaží o trofej.

Karadaş si přál, aby reportér AA byl při losování prospěšný.

Silný soupeř, který zdůraznili Karadas “Dáme se do zápasu s největšími tureckými týmy. Budeme se snažit, budeme reprezentovat náš klub nejlepším možným způsobem. Shodují se s oblíbeným, velkým klubem. Štěstí pro nás.” řekl.

Karadaş uvedl, že udělají vše pro to, aby turné absolvovali:

“Přál bych hráčům moji výkonnost I když to dělá Elesek Fenerbahce. Zasahující rozdíl ve hmotné a duchovní síle ve fotbale je obrovský. To je fotbal, není nic, co nebude. Samozřejmě oblíbený největší turecký klub v zápase Opravdu jsme očekávali, že se v poháru utkáme s Fenerbahçe. V naší historii jsme hráli s Trabzonsporem, Galatasarayem a Beşiktaşem v poháru. Mezi čtyřmi velkými týmy zůstala jen jedna Fenerbahçe. Doufejme, že jsme prošli našimi srdcemi, protože Fenerbahçe bude naším soupeřem v poháru a naše modlitby byly přijaty. Ve skutečnosti to byla motivace pro naše fotbalisty, každý chce hrát v zápase Fenerbahçe. “

<…

BETPAS411 HAKKINDA
About BETPAS 423
betpas canlı bahis oynayarak kazanacağınız bir sitedir. betpas 423 yenilenen adresidir.

21 Comments on BETPAS411 HAKKINDA

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*