BETPAS411 CANLI CASİNO MASALARITechnický manažer Kasımpaşy Erkan Çoker, který v 8. týdnu Superligy proti Antalyasporu remizoval, řekl, že je jim to líto.

„MÁME DO VELMI CÍLOVÉ POZICE“

Çoker, na tiskové konferenci konané po zápase, „Zápas jsme zahájili velmi dobře. Za prvních 10 minut jsme vstoupili na 2 pozice, nemohli jsme skórovat. Gól jsme našli v 8. minutě. Zápas jsme mohli dokončit fotbalem, který jsme hráli v první polovině. Vstoupili jsme do pozice mnoha branek, ale nedokázali jsme vyhodnotit.“ hodnoceno.

Připomněl, že ve druhé polovině vstřelili druhý gól, Çoker řekl: „Šli jsme 2: 0. Navzdory tomu jsme vstoupili do pozic, protože jsme chtěli 3, ale nedokázali jsme vyhodnotit. Je nám velmi líto, že jsme zápas ukončili, protože jsme byli velmi ochotní, chtěli jsme zápas vyhrát. Děti bojovaly velmi dobře. Zdraví pro jejich nohy a srdce. “ mluvil.

Technický ředitel Antalyaspor Sedat Karabük také uvedl, že narazili na výsledek, který očekávali.

Karabük, „Byl to dobrý zápas. Blahopřeji Kasımpaşovi. Nehráli špatně. Blahopřeji všem svým přátelům a mému týmu k tomu, že dobře bojovali s mixem mladých a zkušených hráčů z našeho pohledu.“ použité výrazy.

BETPAS411 CANLI CASİNO MASALARI
About BETPAS 423
betpas canlı bahis oynayarak kazanacağınız bir sitedir. betpas 423 yenilenen adresidir.

7 Comments on BETPAS411 CANLI CASİNO MASALARI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*