BETPAS411 BONUSU İYİ PLATFORM

Gaziantep FK a Beşiktaş sa proti sebe postavili v 8. týždni Superligy. Hostiteľ Gaziantep zvíťazil v zápase hranom na štadióne Gaziantep Kalyon za stavu 3: 1.

BEŞİKTAŞ DEMOLOVAL NA 3 CIELE

Gaziantep pokračoval v góle Kevina Mirallasa v 44. minúte. V tomto góle najskôr rozhodca zdvihol ofsajdovú vlajku, neskôr však bolo o góle rozhodnuté na základe varovania VAR.

Beşiktaş opustil 10 ľudí po tom, čo videl červenú kartu po akčnej fáze Ersina Destanoğlu proti Muhammetovi Demirovi mimo pokutového územia v 55. minúte.

Napriek tomu, že zostalo 10 ľudí, Beşiktaş vyrovnal skóre asistenciou Valentina Rosiera a gólom Cylea Larina v 61. minúte.

Gaziantep sa po 2 minútach opäť ujal vedenia s Muhammetom Demirom. Kenan Özer stanovil skóre zápasu v 90 + 8.

SÉRIA BEŞİKTAŞ JE UKONČENÁ

Gaziantep zvýšil sériu neporaziteľnosti na 7 hier a zvýšil tak svoje skóre na 11. Beşiktaş, ktorého dvojtýždňová šnúra sa skončila, zostal na 10 bodoch.

Gaziantep bude budúci týždeň hosťom Denizlisporu. Beşiktaş bude po reprezentačnej prestávke doma čeliť Başakşehiru.

ERSİN BOL Z HRY

V 55. minúte zápasu dostal červenú kartu Ersin Destanoğlu.

Ersin Destanoğlu, ktorý chcel odstrániť loptu odhodenú za obranu, sa zrazil s útočníkom Gaziantep FK Muhammetom Demirom. Po tejto pozícii ukázal rozhodca Yaşar Kemal Uğurlu červenú kartu Ersin Destanoğlu.

Ersin Destanoğlu a Sergen Yalçın namietali proti tomuto rozhodnutiu, ale výsledok zostal nezmenený.

DISKUSIA MEDZI CLUBMI

Tréner Beşiktaş Sergen Yalçın využil posledné striedanie, keď vzal z hry Cylea Larina a nahradil Güvena Yalçına.

73. Tréner tímu Gaziantep Sumudica a jeho prekladateľ a tréner Beşiktaş Murat Şahin dostali žltú kartu za každú minútu spor medzi chatrčami.

VÍŤAZSKÁ POZÍCIA OD GAZIANTEP

V tíme Gaziantep FK, ktorý zvíťazil nad Beşiktaş skóre 3: 1, sa technický tím a futbalisti po zápasovej fáze predstavili pre víťazstvo v šatni.