BETPAS411 BONUS VEREN SİTELER

Náš zástupca Fenerbahçe Beko sa stretol s gréckym zástupcom OPAP na ceste v zápase, ktorý sa konal v piatom týždni THY Európskej ligy.

Grécke mužstvo viedlo v prvej tretine zápasu hraného v Aténskej športovej hale OAKA v Aténach 22:13, do šatne s výhodou 37: 30.

OPAP 82-68 VYHRAJE

V treťom štvrťroku opustil halu Panathinaikos OPAP, ktorý v poslednej tretine viedol proti 62-56 pred Fenerbahçe Beko, ktorá znížila na rozdiel (41-40), 82-68.

Fenerbahçe Beko prehral svoju tretiu prehru v THY Európskej lige v tejto sezóne, zatiaľ čo domáci vyhrali druhú.

V tíme Panathinaikos OPAP bol najlepším strelcom zápasu Nemenja Nedovic s 28 bodmi. Lorenzo Brown zahral v žlto-modrom tíme 17 bodov.