BETPAS411 BEDAVA BONUS SİTELERİ

V prvním týdnu basketbalové Ligy mistrů FIBA ​​hostoval náš zástupce ve skupině G Türk Telekom u jeho dvora izraelský tým Hapoel Bank Yahav.

PRVNÍ ÚSEK

Türk Telekom v prvních 5 minutách zápasu vedl 13: 9, což začalo velmi rychle. Türk Telekom skončil v lakované oblasti proti soupeři, který získal body z externích výstřelů, první čtvrtletí dopředu 25: 23.

DRUHÁ PERIODA

Izraelský tým ve druhé čtvrtině skóroval zpoza 3bodové čáry a ve 12. minutě dominoval: 28–30. Hapoel Bank Yahav, který si udržel svoji převahu až do konce období, šel do šatny 49: 46.

TŘETÍ PERIÓDA

Türk Telekom zahájil třetí čtvrtletí velmi rychle a porazil 24. minutu 56: 51 sérií 11-2. Na konci čtvrtletí modro-bílí zvětšili rozdíl na dvouciferné číslo (78–67) a do závěrečného období vstoupili s výhodou 78–69.

NÁŠ ZÁSTUPCE NEVYDĚLAL CHYBY VE VÝBĚRECH ZDARMA

Izraelský tým, který v poslední čtvrtině zachytil běh 16: 2, byl v 34. minutě před 85: 80. Türk Telekom, který svého soupeře zaujal střeleckou hrou Wiltjera, vstoupil do posledních 3 minut s výhodou 88-87. Ačkoli izraelský tým snížil rozdíl na 2 body (96–94) s tříbodovým košem Kramera s 2,7 s do konce, Türk Telekom, který se při trestných hodech nemýlil, opustil hřiště o 98–94.

Türk Telekom: 98 – Hapoel Bank Yahav: 94

Sál: Ankara

Rozhodčí: Manuel Mazzoni (Itálie), Oskars Lucis (Lotyšsko), Ventsislav Velikov (Bulharsko)

Türk Telekom: Baldwin 9, Can Korkmaz 3, Dekker 9, Wiltjer 33, Eric 14, Erdi Gülaslan 14, Göktuğ Baş, Ercan Bayrak, Ennis 16

Hapoel Bank Yahav: Kramer 18, Phillip 12, Thomas 21, Hill 15, Zalmanson 2, Ariel 5, Braimoh 18, Blatt 3, Sirvydis, Sabban

1. Období: 25-23

Okruh: 46–49

3. Období: 78–69

Ukončeno s 5 fauly: 34,47 Braimoh, 39,43 kopce, 39,59 Ariel (Hapoel Bank Yahav)

PINAR ZÍSKAL TAKÉ KARŞIYAKA

Pınar Karşıyaka stál na cestě proti španělskému týmu Bilbao.

Náš zástupce, který uzavřel první čtvrtletí dopředu 19–21, následoval svého soupeře zezadu až do poslední čtvrtiny.

Zatímco první polovina těsného a svárlivého zápasu skončila 46: 42, náš zástupce, který se vzpamatoval ve druhé polovině, nejprve rozdíl zmírnil a v poslední čtvrtině převzal kontrolu nad hrou.

Karşıyaka přivedl zápas na 72: 80 s košem Yunuse Sonsırmy jednu minutu před koncem zápasu a zvítězil ve hře 72: 81 a první zápas opustil s vítězstvím.