BETPASÇI MOBİL BAHİS İSİMLERİ

Rizespor ndan mënyrat e Marius Sumudica, Besiktas, Galatasaray dhe Trabzonspor dëshiron ish-student nga Gaziantep i folur Maksimumi konfirmoi se dëshiron gjigandët e Turqisë.

“BEŞİKTAŞ DHE GALATASARAY JAN INT T INT INTERESUAR”

Besiktas dhe nga Sumudi thanë interesimin e Galatasaray Maxim në “Maxim, një lojtar që dëshiron ekipet e mëdha në Turqi. Improvedshtë përmirësuar shumë me mua. Ai është një udhëheqës i ekipit. Unë mendova fëmijë introvert në fillim, por isha gabim. Arrita të arrij maksimumin. tërhoqi vëmendjen e ekipit dev në Turqi. Arsenali dhe Chelsea janë të interesuar për të. Jam krenar për veten time që kam lënë gjurmët e tij tek ai ku punoj dhe karrierë. ” tha.

Kontrata e Maxim me Gaziantep FK skadon në qershor 2022.

4 Comments on BETPASÇI MOBİL BAHİS İSİMLERİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: